Baza przedszkola

Nasze przedszkole – oddziały w Sadkach - znajduje się w malowniczej kotlince , przez którą przepływa rzeczka Rokitka. Teren wokół budynku porastają różnorodne drzewa , które dostarczają dzieciom wielu doznań estetycznych.
Budynek naszego przedszkola to budynek wolnostojący , dwu kondygnacyjny .
Na parterze znajdują się :
- 2 sale zabawowo-dydaktyczne
- szatnia dla dzieci
- gabinet intendenta
- pomieszczenia kuchenne
- WC dla dzieci
- WC dla dorosłych
- korytarze .
Na piętrze znajdują się :
- gabinet dyrektora
- gabinet logopedyczny
- 4 sale zabawowo-dydaktyczne
- 2 WC dla dzieci
- szatnia dla personelu
- pomieszczenia gospodarcze

- magazyn.
Za budynkiem przedszkola znajduje się duży plac zabaw. Teren podzielony jest na kilka części, a w każdej z nich znajduje się sprzęt dostosowany do możliwości dzieci z określonej grupy wiekowej. Zabawki są atrakcyjne, kolorowe i bezpiecznei  m.in. dzięki pomocy środków finansowych z Rady Rodziców.Dzieci w okresie wiosny prowadzą zabawy badawcze, obserwując życie zwierząt, ptaków i owadów. Przez cały rok pobytu w przedszkolu obserwują zmiany zachodzące w świecie roślin: drzew, krzewów, traw i roślin ozdobnych, w które bogaty jest nasz teren. Ponadto mają możliwość dokarmiania ptaków w czasie zimy, dzięki zawieszonym w różnych miejscach karmnikach.

Oddział w Dębionku mieści się w budynku po byłej Szkole Podstawowej .

Na parterze znajdują się:

- toalety i łazienka dla dzieci

- toaleta i łazienka dla dorosłych

- pomieszczenie kuchenne

- szatnia.

Na piętrze znajdują się:

- jedna sala zabawowo - dydaktyczna

- jedna sala do zabaw ruchowych

- jedna sala, w której odbywają się zajęcia plastyczno – techniczne, zajęcia terapii logopedycznej, jest to zarazem pomieszczenie, w którym dzieci spożywają posiłek

- przestronny pokój nauczycielski wraz z biblioteką przedszkola.

Na boisku szkolnym znajduje się nowoczesny plac zabaw, który jest ogólnodostępny dla wszystkich dzieci z Dębionka. Na placu jest duża piaskownica. Teren porasta trawa, drzewa i krzewy. Przedszkole wyposażone jest w nowoczesne pomoce dydaktyczne, piękne zabawki  i gry edukacyjne, tablicę interaktywną z dostępem do Internetu i inny sprzęt audio-video.

Oddział w Bninie mieści się w budynku po byłej Szkole Podstawowej .
W oddziale znajdują się :
- toalety i łazienka dla dzieci
- toaleta i łazienka dla dorosłych
- pomieszczenie kuchenne
- gabinet dyrektora
- pokój nauczycielski
- duży holl
- jedna sala zabawowo- dydaktyczna
- jedna sala do zabaw ruchowych wyposażona w ramach realizacji projektu ,, Radosna szkoła".
Na boisku szkolnym znajduje się plac zabaw , który jest ogólnodostępny dla wszystkich dzieci z Bnina . Na placu jest duża piaskownica oraz sprzęt przystosowany do zabaw na powietrzu . Teren placu wysypany jest piaskiem, obrzeża porasta trawa, kwiaty i krzewy .
Drugą część terenu przy budynku zajmuje duże boisko sportowe porośnięte trawą. Oddział wyposażony jest w ciekawe zabawki tablicę interaktywną oraz inny sprzęt audio-video .